Profesorii liceului

  

 

Nr. crt.

Nume prenume profesor

Specialitate

1.      

Lobonț Dorin Cristian 

Matematică - director

2.      

Szilágyi András

Informatică – director adjunct

3.      

Barabási Tivadar

Artă dramatică

4.      

Borbath Annamaria

Religie reformată

5.      

Cerghedi Adriana

Psihologie

6.      

Ciubucă Cornelia

Educație muzicală

7.      

Ciula Ciprian

Religie ortodoxă

8.      

Cociș Ramona

Socio-umane

9.      

Cocoș Noemi

Limba engleză

10.   

Csegezi Éva

Chimie

11.   

Csenteri Dalma

Religie romano-catolică

12.   

Csíki Huba

Socio -umane

13.   

Drăguş Andreea

Informatică

14.   

Fábián Zsuzsánna

Istorie

15.   

Farkas Judit

Limba maghiară

16.   

Fejér Zoltán

Educație  plastică

17.   

Finta Zsuzsánna

Matematică

18.   

Gherman Simona Carmen

Chimie-fizică

19.   

György Zita Enikő

Psihopedagogie

20.   

Hajdu Erzsébet

Fizică

21.   

Hogyes Katalin

Istorie

22.   

Iliescu Gabriela

Limba română

23.   

Iorga Cristian

Arta actorului

24.   

Kemendi Karol

Educație fizică

25.   

Kommer Erika

Limba germană

26.   

Macarie Cristina

Psihopedagogie

27.   

Majai-Varga Tünde

Limba maghiară

28.   

Makkai Kinga

Psihopedagogie

29.   

Mare Andrada

Limba română

30.   

Matache Daniela

Limba română

31.   

Matefy Csilla

Filosofie

32.   

Matei Pop Raluca

Limba română

33.   

Moldovan Oana

Psihopedagogie

34.   

Nagy Lilla

Economie

35.   

Olar Anda

Istorie

36.   

Orbán Barna

Geografie

37.   

Pál Paraschiva

Limba franceză

38.   

Pop Svetlana

 Limba engleză

39.   

Popa Maria

Limba română

40.   

Preghici Ligia

Biologie

41.   

Prozan Mircea

Istorie

42.   

Pungucz Judit Enikő

Limba italiană

43.   

Radu Carmen

Matematică

44.   

Racz Olivia

Educație plastică

45.   

Rață Nadia

Psihopedagogie,  Psiholog școlar

46.   

Roșca Valentina

Economie

47.   

Sajgó Melinda

Psihopedagogie

48.   

Sărăcuţ Cristina

Limba română

49.   

Sâncelean Andreea

Limba engleză

50.   

Standavid Beatrice

Limba română

51.   

Szabó Ádám Emese

Limba engleză

52.   

Szabó Zsuzsanna

Limba engleză

53.   

Szalai Anca

Matematică

54.   

Tamás Emese

Limba maghiară

55.   

Tătar Alexandra

Sociologie

56.   

Trozner Erzsébet

Educație muzicală

57.   

Unger Enikő

Geografie

58.   

Vasian Ionela

Filosofie

59.   

Vita Csaba

Educație  fizică

60.   

Vulc Cristina

Geografie

61.   

Vulkán Zita

Biologie

62.   

Zidărescu Ioana

Limba latină

 GRĂDINIȚĂ CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 11

 

Nr. crt.

Nume prenume profesor

Specialitate

1.     

MUREŞAN GABRIELA

Profesor înv.preşcolar

2.     

GLIGA ALEXANDRA

Educatoare

3.     

KOVÁCS JÚLIA

Profesor înv.preşcolar 

4.     

SZUCHER ZSUZSÁNNA

Profesor înv.preşcolar

5.     

KATONA MARGIT

Educatoare

6.     

OLLENDER EDIT

Educatoare